Külföldi nyelvtanfolyam olaszországban

Hogyan fogadják az olasz iskolák a hallgatókat a járvány idején?

• A higiéniai szabályok fokozott betartása
  • Kisebb létszámú csoportok
  • Kézfertőtlenítő használata
  • A közös helyiségekben kötelező a maszk használata
  • Ajánlott különálló, egyágyas szállást bérelni a tanfolyam időtartamára, ebben továbbra is segítséget nyújtanak az iskolák

Ajándék nyelvtanfolyam külföldön az utazás mellé

Ha külföldöi nyelvtanulást tervezel, válassz nálunk szállást és legalább 60 órás nyelvtanfolyamot bármelyik városba (kivéve Triesztbe). A hazajöveteled után pedig megajándékozunk egy olasz nyelvtanfolyammal Budapesten (a tanfolyam értéke 54.000 Ft).

A budapesti ajándék tanfolyamra az igényedet a hazaérkezésed utáni legközelebbi beiratkozás utolsó napjáig tudod jelezni.

Olasz nyelvtanulás - hol máshol, mint Olaszországban!?

Te is úgy gondolod, hogy ideje kipróbálni olasz nyelvtudásodat "élesben"?
Szeretnél anyanyelvi környezetben olasz tanfolyamra járni, és testközelből megtapasztalni az olaszos életérzést?

A nyelvtanulás külföldön sosem volt egyszerűbb!

Ne keresgélj olasz kurzusok után, hiszen mi már évek óta kiváló kapcsolatokat ápolunk olaszországi nyelviskolákkal, valamint nyári kurzusokat indító egyetemekkel.

Firenze, Róma, Velence vagy inkább Milánó városában töltenél el néhány hetet?
Válaszd ki kedvenc olasz városodat, és kösd össze az olasz nyelvtanulást egy igazi, testet-lelket felüdítő vakációval!

A honlapunkon szereplő külföldi nyelvtanfolyam- és szállás árak tájékoztató jellegűek, a pontos árakat a szerződéskötéskor egyeztetjük.

BENVENUTI IN ITALIA!

A világ legszebb városaiban profi, olasz anyanyelvű tanároktól, nívós nyelviskolákban, nemzetközi diákokkal együtt fejlesztheted olasz nyelvtudásodat. Az Assisi nyelviskola igazgatója például az az Angelo Chiuchiú, aki a nálunk is nagysikerű nyelvkönyv, az "in Italiano" könyv szerzője, a Perugiai Egyetem tanára.